logo lang: pl lang: en
Katarzyna

Po podjęciu decyzji o zostaniu lekarzem weterynarii rozpoczęła studnia na Wydziale Medycyny Weterynerajnej na warszawskim SGGW. W czasie studiów zgłębiała pracę lekarza od strony praktycznej w Centrum Zdrowia Małych Zwierząt na Tarchominie oraz w lecznicy na pl.Hallera. Z Przychodnią Canfelis związana od początku jej istnienia, a od 2009 roku pracuje jako samodzielny lekarz. Zajmuje się szeroko pojętą interną oraz profilaktyką. Szczególnym zainteresowaniem darzy gastroenterologię oraz endokrynologię. Regularnie pogłębia wiedzę na kongresach, konferencjach i szkoleniach. Obecnie w trakcie studium specjalizacyjnego  " Choroby psów i kotów". 

Od lat wielkim szacunkiem i uczuciem darzy koty, jednak psy również odgrywają ważną rolę w codziennym życiu. Dzięki towarzystwu Sambala, przestawiciela rasy podengo portugalskie małe krótkowłose, została członkiem  lecznicowego fan clubu "spodenków".

Wolny czas spędza podróżując, chętnie wybierając się na mikrowyprawy zarówno nad wodę jak i w góry. Długie,piesze wycieczki traktuje jako najlepszą formę wypoczynku. Stacjonarnie odpoczywa czytając reportaże. Od kilkunastu lat wierna diecie wegetariańskiej, z radością sprawdza nowe przepisy w swojej kuchni.     pokaż godziny przyjęć
     powrót

Lek. wet. Katarzyna Ferenc
GODZINY PRZYJĘĆ

Pon. - Pt. 9:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 15:00
Niedziela 16:00 - 20:00
Święta 18:00 - 20:00
LOKALIZACJA

Warszawa Białołęka
ul. Berensona 4e
NA MAPIE +
KONTAKT

Tel. kom.: 607 45 35 36
Tel./Fax: 22 674 04 25
Email: canfelis@gmail.com