logo lang: pl lang: en
Anna

Studia ukończyła na Uniwersytecie Przyrodniczym w rodzinnym Lublinie. Po zakończeniu studiów przeprowadziła się do Warszawy, którą uwielbia – tu są jej przyjaciele, zwierzaki, tu zawsze wraca z radością :) Od początku związana zawodowo i towarzysko z Centrum Zdrowia Małych Zwierząt Multiwet w Warszawie. Pracę zaczynała jako lekarz pierwszego kontaktu-internista, przyjmując pacjentów w gabinecie, ale również na ostrych dyżurach (tzw. emergency) – pełniąc dyżury szpitalne i dyżury nocne. Współpraca z lekarzami Multiwetu stanowiła najlepszą szkołę i zapoczątkowała wieloletnie znajomości i przyjaźnie oraz w znacznym stopniu ukształtowała jako lekarza. W Multiwecie poznała ukochaną panią doktor Barbarę Blenau, która przekazała jej i wielu kolegom, całą swoją wiedzę radiologiczną. Bez niej nic nie wyglądałoby tak jak jest teraz.
Po kilku intensywnych latach pracy w Multiwecie, na pewien czas wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyła staż zawodowy w Animal Health Trust, Cen­tre For Small Animal Studies w Newmarket. Dzięki temu miejscu znalazła swoją przestrzeń i pewność siebie, od tego czasu zajmuje się diagnostyką obrazową, a szczególnie badaniami ultrasonograficznymi. W ciągu ostatnich kilku lat spędziła sporo czasu podróżując i ucząc się od najlepszych specjalistów diagnostyki obrazowej w Cambrige University, Glasgow University, Liverpool University, Bristol, Dublin. Ostatnio rozpoczęła swoją wielką przygodę ze Stanami Zjednoczonymi na University of Davis, gdzie już planuje wracać... Sympozja, kongresy, kursy ultrasonograficzne, konferencje w Polsce i za granicą, z których z wielką chęcią korzysta, ale już przestała liczyć. Ukończyła studia specjalizacyjne z radiologii weterynaryjnej w Warszawie, w 2013 roku zakończone egzaminem państwowym.
W Warszawie współpracuje intensywnie z wieloma klinikami/lecznicami jako lekarz radiolog,  wykonując badania ultrasonograficzne oraz opisując zdjęcia RTG. Drugą ulubioną dziedziną weterynarii, którą zajmuje się obecnie w mniejszym stopniu jest anestezjologia, czasem też przyjmuje pacjentów internistycznych.
Prywatnie biega, czyta, podróżuje w rzeczywistości (pomimo wielkiego strachu przed lataniem samolotem) i na papierze (pochłania masę książek podróżniczych i reportaży). W bieganiu odnalazła oddech, spokój, ciszę, wolność i siebie.


     pokaż godziny przyjęć
     powrót

Lek. wet. Anna Zlot
Specjalista diagnostyki obrazowej
GODZINY PRZYJĘĆ

Pon. - Pt. 9:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 15:00
Niedziela 16:00 - 20:00
Święta 18:00 - 20:00
LOKALIZACJA

Warszawa Białołęka
ul. Berensona 4e
NA MAPIE +
KONTAKT

Tel. kom.: 607 45 35 36
Tel./Fax: 22 674 04 25
Email: canfelis@gmail.com