O NAS

Poznaj nasz zespół

Lekarze

Lek. wet. Dominika Borkowska-Bąkała
Lek. wet. Dominika Borkowska-Bąkała Specjalista chorób psów i kotów
Kierownik Przychodni
e-mail: borkowska@canfelis.pl
Lek. wet. Katarzyna Ferenc
Lek. wet. Katarzyna Ferenc Specjalista chorób psów i kotów
Choroby wewnętrzne (interna)
e-mail: ferenc@canfelis.pl
Lek. wet. Paulina Sowik
Lek. wet. Paulina SowikSpecjalista chorób psów i kotów
Choroby wewnętrzne (interna), USG
e-mail: sowik@canfelis.pl
Lek. wet. Izabela Kuźniak-Wajsznor
Lek. wet. Izabela Kuźniak-WajsznorSpecjalista chorób psów i kotów
Dermatolog
e-mail: wajsznor@canfelis.pl
Lek. wet. Ewa Mierzejewska
Lek. wet. Ewa MierzejewskaDr nauk biologicznych
Choroby wewnętrzne (interna).
Hematologia
e-mail: mierzejewska@canfelis.pl
Lek. wet. Anna Ruszczak
Lek. wet. Anna RuszczakDr nauk weterynaryjnych
Anestezjolog
Lek. wet. Joanna Kobylińska
Lek. wet. Joanna KobylińskaChoroby wewnętrzne (interna).
e-mail: kobylinska@canfelis.pl
Lek. wet. Michalina Radziszewska
Lek. wet. Michalina RadziszewskaChoroby wewnętrzne (interna).
endoskopia
e-mail: radziszewska@canfelis.pl
Lek. wet. Joanna Czerwińska
Lek. wet. Joanna CzerwińskaChoroby wewnętrzne (interna).
stażystka
e-mail: czerwinska@canfelis.pl
Lek. wet. Katarzyna Tuszyńska
Lek. wet. Katarzyna TuszyńskaChirurgia tkanek miękkich.
Stomatologia
Lek. wet. Elwira Buczek
Lek. wet. Elwira BuczekOkulistyka
Lek. wet. Katarzyna Kraszewska
Lek. wet. Katarzyna KraszewskaSpecjalista Chorób Psów i Kotów.
Kardiologia
Lek. wet. Anna Zlot
Lek. wet. Anna ZlotSpecjalista diagnostyki obrazowej
Ultrasonografia (USG)
Lek. wet. Bartłomiej Kabała
Lek. wet. Bartłomiej KabałaSpecjalista chirurgii weterynaryjnej.
Ortopedia

Zespół recepcyjno-techniczny

Inż. Urszula Żmijewska
Inż. Urszula ŻmijewskaTechnik weterynarii
Ewa Wierzbicka
Ewa WierzbickaTechnik weterynarii
Dagmara Olesińska
Dagmara OlesińskaStudentka weterynarii
Technik weterynarii
Magdalena Ryta
Magdalena RytaTechnik weterynarii
Weronika Mamaj
Weronika Mamaj
Recepcjonistka
Joanna Lewczuk
Joanna LewczukRecepcjonistka
Urszula Borkowska-Bełczewska
Urszula Borkowska-Bełczewska
Recepcjonistka
Magda Ożga-Rybak
Magda Ożga-Rybak
Recepcjonistka
Lek. wet. Adam Bąkała
Lek. wet. Adam BąkałaDr nauk weterynaryjnych