O NAS

Poznaj nasz zespół

Lekarze

Lek. wet. Dominika Borkowska-Bąkała
Lek. wet. Dominika Borkowska-Bąkała Specjalista chorób psów i kotów
Kierownik Przychodni
e-mail: borkowska@canfelis.pl
Lek. wet. Katarzyna Ferenc
Lek. wet. Katarzyna Ferenc Specjalista chorób psów i kotów
Choroby wewnętrzne (interna)
e-mail: ferenc@canfelis.pl
Lek. wet. Paulina Sowik
Lek. wet. Paulina SowikSpecjalista chorób psów i kotów
Choroby wewnętrzne (interna), USG
e-mail: sowik@canfelis.pl
Lek. wet. Izabela Kuźniak-Wajsznor
Lek. wet. Izabela Kuźniak-WajsznorSpecjalista chorób psów i kotów
Dermatolog
e-mail: wajsznor@canfelis.pl
Lek. wet. Ewa Mierzejewska
Lek. wet. Ewa MierzejewskaDr nauk biologicznych
Choroby wewnętrzne (interna).
Hematologia
e-mail: mierzejewska@canfelis.pl
Lek. wet. Anna Ruszczak
Lek. wet. Anna RuszczakDr nauk weterynaryjnych
Anestezjolog
Lek. wet. Joanna Kobylińska
Lek. wet. Joanna KobylińskaChoroby wewnętrzne (interna).
e-mail: kobylinska@canfelis.pl
Lek. wet. Michalina Radziszewska
Lek. wet. Michalina RadziszewskaChoroby wewnętrzne (interna).
endoskopia
e-mail: radziszewska@canfelis.pl
Lek. wet. Joanna Czerwińska
Lek. wet. Joanna CzerwińskaChoroby wewnętrzne (interna).
stażystka
e-mail: czerwinska@canfelis.pl
Lek. wet. Katarzyna Tuszyńska
Lek. wet. Katarzyna TuszyńskaChirurgia tkanek miękkich.
Stomatologia
Lek. wet. Elwira Buczek
Lek. wet. Elwira BuczekOkulistyka
Lek. wet. Katarzyna Kraszewska
Lek. wet. Katarzyna KraszewskaSpecjalista Chorób Psów i Kotów.
Kardiologia
Lek. wet. Anna Zlot
Lek. wet. Anna ZlotSpecjalista diagnostyki obrazowej
Ultrasonografia (USG)

Zespół recepcyjno-techniczny

Inż. Urszula Żmijewska
Inż. Urszula ŻmijewskaTechnik weterynarii
Ewa Wierzbicka
Ewa WierzbickaTechnik weterynarii
Natalia Janaszek
Natalia Janaszek
Technik Weterynarii
Magdalena Ryta
Magdalena RytaTechnik weterynarii
Urszula Borkowska-Bełczewska
Urszula Borkowska-Bełczewska
Recepcjonistka
Karolina Łokietek
Karolina Łokietek
Recepcjonistka
Renata Kołosowska
Renata Kołosowska
Recepcjonistka
Marta Cituk
Marta Cituk
Recepcjonistka
Magda Ożga-Rybak
Magda Ożga-Rybak
Recepcjonistka
Lek. wet. Adam Bąkała
Lek. wet. Adam BąkałaDr nauk weterynaryjnych